Bez nazwy_______________________________________________________________________________

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Hurtowej/Przedstawiciel Handlowy

Numer referencyjny: BUOS/2018/REK/PH

Miejsce pracy: cała Polska/ siedziba firmy: Warszawa, ul. Korkowa 167

Zadania na stanowisku:

– Aktywne pozyskiwanie Klientów

– Nawiązywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami

– Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi, kluczowymi dla organizacji;

– Realizacja celów sprzedażowych firmy;

– Podróże służbowe na terenie kraju;

– Ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu branży zbrojeniowej;

Wymagania:

– Mile widziane doświadczenie związane ze sprzedażą B2B;

– Znajomość technik sprzedaży i umiejętność wykorzystywania ich w codziennej pracy;

– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

– Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

– Prawo jazdy kat. B (czynne);

– Zainteresowania oraz wiedza z zakresu militariów i strzelectwa, oraz uprawnienia typu: Instruktor Strzelectwa,

– licencja strzelecka, przynależność do klubu strzeleckiego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

– Wynagrodzenie w atrakcyjnym systemie prowizyjnym;

– Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

– Narzędzia niezbędne do pracy w terenie;

– Dodatkowe benefity zdrowotne i sportowe;

– Możliwość rozwoju oraz realizowania pasji strzeleckiej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę BUOS Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy
(posiadania i przetwarzania przekazanych\danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych)
zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

praca@buos.com.pl

lub o wypełnienie formularza

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Uprzejmie prosimy o załączenie CV (wymagane)