Rusznikarnia_baner_tlo


 

 

KONTAKT

BUOS Spółka z o.o.
(22) 812 07 57
rusznikarnia@buos.com.pl

  • Od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów będąc autoryzowanym serwisem w Polsce takich producentów jak Daniel Defense, Saiga (Kalashnikov Concern), HS Produkt, Nemo Arms, DS Arms oraz Glock, CZ, Mossberg, Breda, Benelli, wykonując naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Mając na względzie nasze ponad 20-sto letnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę naszych pracowników podejmujemy się napraw każdego rodzaju broni palnej.
  • Specjalizujemy się w platformach AR oraz AK
  • Wydajemy orzeczenia, świadectwa techniczne oraz wykonujemy ekspertyzy broni.
  • Skupujemy oraz złomujemy broń.
  • Szczególnie zapraszamy strzelców sportowych oraz wyspecjalizowane jednostki operacyjne, które chcą dokonać modyfikacji swojej broni. W naszym sklepie dostępny jest szeroki asortyment części i akcesoriów takich marek jak Fortis, Ferfrans, Lantac, Daniel Defense, ALG, Geissele Automatics, Nordic Components, Magpul, Gemtech, Texas Weapon System, Browe a nasi rusznikarze chętnie pomogą w dopasowaniu właściwej konfiguracji oraz dokonają niezbędnych modyfikacji, aby spełnić wymogi danej dyscypliny strzeleckiej.
  • Chcąc sprostać wyzwaniom oraz naprawom nowo powstałych modeli broni nasi pracownicy cyklicznie biorą udział w szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli producentów. Stąd liczne certyfikaty imienne dla naszych rusznikarzy. 

Firma BUOS Sp. z o.o. posiada profesjonalną rusznikarnię - prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź e-mail. 

Długoletnie doświadczenie, jakość wykonywanych usług nie jest potwierdzona jedynie wieloma certyfikatami ale przede wszystkich zadowoleniem wciąż powracających stałych klientów - zarówno detalicznych jak i instytucji państwowych.

Sprawdzone zaplecze serwisowe to podstawa dla strzelców, którzy przez wiele lat użytkują broń, która wymaga od czasu do czasu ingerencji profesjonalisty. To także miejsce, w którym strzelcy mogą powierzyć bez obaw swoją broń do dalszych modyfikacji czy okresowych przeglądów. Chętnie służymy poradami jak odpowiednio konserwować i utrzymywać broń w czystości tak aby była niezawodna i bezpieczna.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Certyfikaty

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client