SIEĆ DYSTRYBUCYJNA

Poznaj nasze marki dystrybucyjne, wybierz swój ulubiony sklep na terenie Polski
lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Rafał Smoliński

” Zajmuję się szeroko pojętym strzelectwem od 2008 roku. W trakcie tego czasu przeszedłem praktycznie przez wszystkie dziedziny tego sportu poznając potrzeby środowisk i ludzi, którzy je tworzą. Przez 2 lata szkoliłem początkujących strzelców na jednej z największych strzelnic w Polsce (ZKS Warszawa). Aktualnie realizuję szkolenia oraz nieprzerwanie doskonalę się na kursach i szkoleniach strzeleckich. Obecnie zajmuję się szeroko pojętym strzelectwem praktyczno-obronnym oraz taktycznym/bojowym. Od 2017 roku pracuję w firmie BUOS, a od 2019 jestem przedstawicielem firmy na terenie Polski. „

Jako cel pracy postawiłem sobie dostarczanie Polskim strzelcom
najwyższej jakości produktów dostępnych na rynku.

TEL : 668-435-412
r.smolinski@buos.com.pl

Rafał Kozłowski

Wojownik zajmujący szeroko pojętym strzelectwem obronnym. Trener samoobrony,  walki wręcz, jak i innowacyjnej metody treningowej Animal Flow. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem z zakresu tematyki bezpieczeństwa osobistego. Od 2022 roku pracuję w firmie BUOS. Pasjonat strzelectwa sportowego, aktywny instruktor, szkoleniowiec, zawodnik konkurencji 3 GUN, IDPA.

Co robię w firmie BUOS ? w wielkim skrócie : „zajmuję się obsługą zamówień na platformie B2B od A do Z.
To właśnie ja zadbam o to, żeby Twoje zamówienie trafiło pod właściwy adres i o właściwej porze.

Kontakt:
r.kozlowski@buos.compl
b2b@buos.com.pl

Firma BUOS posiada silnie rozbudowaną sieć dystrybucji. W punktach partnerskich można poznać oraz dokonać zakupów produktów z oferty takich producentów jak.:

Poznaj pełną sieć dystrybucji

Kliknij na mapę by przejść na platformę B2B i znaleźć sklep w swoim mieście.